artmod.pl - Zwiększamy Konwersję i Sprzedaż

artmod.pl
Zwiększamy Konwersję i Sprzedaż

Projektujemy i tworzymy Strony internetowe

Stworzymy dla Ciebie efektywną stronę internetową, dzięki której pozyskasz nowych klientów

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Zanim pomyślisz o odpowiedzi, zadaj sobie ważne pytanie:

Co jeśli sam będziesz klientem?

Gdzie zaczniesz szukać firmy, która rozwiąże Twój problem?

Wyobraź sobie sytuację… Jedziesz samochodem na ważne spotkanie i w połowie drogi Twój samochód się zepsuł, przestał jechać. Potrzebujesz znaleźć numer do osoby z lawetą, aby zabrać samochód ze środka drogi oraz mechanika, który zajmie się tymi usterkami.

Gdzie zaczniesz szukać pomocy?

Odpowiedź jest prosta – 98% osób w takiej bądź innej sytuacji pierwsze co zrobi, to wejdzie w Google i wyszuka informacji o firmach, które będą w stanie im pomóc.
(pozostałe 2% ma znajomego, który posiada lawetę/jest mechanikiem)

Jeżeli Ty zastanawiasz się, czy warto posiadać własną stronę internetową, to pomyśl, jak osoba, która potrzebuje Twojego produktu lub usługi ma trafić na Twoją firmę, jeżeli nie ma Cie tam, gdzie klienci szukają pomocy – w wyszukiwarkach Google.

Niezależnie od tego, jaki produkt bądź usługę dzisiaj oferujesz - klienci będą szukać Twojej firmy w wyszkiwarkach Google

Korzyści, które przyniesie Ci własna strona internetowa:

Posiadanie strony internetowej jest kluczowym elementem w strategii pozyskiwania nowych klientów, zwłaszcza dla nowo otwartych firm. Wykorzystanie nowoczesnych technologii wspiera sprzedaż internetową, poprawia obsługę klienta i zwiększa efektywność generowania leadów.

Badania pokazują, że firmy, które posiadają stronę internetową zwiększają szanse na osiągnięcie celów sprzedażowych o ponad 50%.

1. Pomaga w dotarciu do nowych klientów i zwiększa widoczność firmy


Posiadanie własnej strony internetowej to kluczowy krok w ekspansji działalności biznesowej. Dzięki obecności w sieci Twoja firma staje się łatwiej dostępna dla osób poszukujących produktów lub usług, co zwiększa szanse na pozyskanie nowych klientów. Twoja strona internetowa działa jak wirtualna wizytówka, która może być znaleziona przez potencjalnych klientów za pomocą wyszukiwarek internetowych, co znacznie zwiększa widoczność Twojej marki.

2. Pozwala na profesjonalne przedstawienie oferty


Dzięki własnej stronie internetowej możesz profesjonalnie przedstawić swoją ofertę. Możesz zadbać o atrakcyjne grafiki, czytelne opisy produktów oraz przykuwające uwagę zdjęcia. Profesjonalnie wykonana strona internetowa sprawia, że Twoja firma wydaje się bardziej wiarygodna i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

3. Buduje świadomość i wiarygodność firmy

Obecność w sieci jest niezbędna do budowania świadomości marki i budowania zaufania klientów. Posiadanie własnej strony internetowej pozwala na prezentację profesjonalnego wizerunku firmy oraz udostępnienie opinii i referencji zadowolonych klientów, co zwiększa jej wiarygodność w oczach potencjalnych klientów.

4. Będziesz mógł szybko komunikować się z klientami przez Internet

Strona internetowa umożliwia szybką i efektywną komunikację z klientami za pomocą formularzy kontaktowych, czatu czy też specjalnych adresów e-mail. Dzięki temu możesz szybko reagować na zapytania czy też uwagi klientów, co przyczynia się do poprawy obsługi klienta i budowania pozytywnego wizerunku firmy.

5. Twoja firma będzie dostępna dla klientów przez 24h/7/365 - nawet wtedy, gdy jesteś zajęty

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod marketingowych, strona internetowa jest dostępna dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nawet po godzinach pracy, potencjalni klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą, co zwiększa szanse na pozyskanie nowych klientów.

6. Umożliwia dotarcie do klientów na całym świecie

Strony internetowe umożliwiają dotarcie do odbiorców na całym świecie, pod warunkiem dostępu do Internetu. Dzięki stronie, masz szansę dotrzeć do większej liczby osób – także tych mieszkających w odległych miejscach. Jeśli prowadzisz działalność lokalną, możesz przyciągnąć klientów z różnych regionów Polski. Natomiast, jeśli działasz na skalę krajową, masz możliwość wejścia na zagraniczne rynki.

Bez względu na to, czy sprzedajesz produkty, czy usługi, Twoja strona stanowi dodatkowy kanał sprzedaży. Zwiększenie zasięgu oferty pozwala na rozwój, dlatego warto korzystać z potencjału Internetu.

W kwietniu 2020 roku, prawie 4,57 miliarda ludzi korzystało z zasobów Internetu. Stanowi to 59% światowej populacji.

7. Otwiera drzwi na późniejsze działania marketingowe

Jeden z kluczowych aspektów to promocja w Internecie. Posiadając stronę firmy opublikowaną w Internecie, masz możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów.

Dzięki narzędziom takim jak pozycjonowanie, reklamy w Google, e-mail marketing czy działania w mediach społecznościowych, możemy znacząco zwiększyć zasięg i dotrzeć do klientów, niezależnie od ich lokalizacji. Jednak aby to osiągnąć, niezbędna jest odpowiednio zaprojektowana strona internetowa, na którą możemy kierować naszych klientów.

Brak obecności Twojej firmy w internecie może sprawić, że nawet jeśli klient zobaczy, reklamę, np. w mediach społecznościowych, to poszukaa rozwiązania u konkurencji, ponieważ brak możliwości znalezienia naszej strony w wyszukiwarce może budzić wątpliwości co do wiarygodności.

8. Oszczędzi Twój czas i pieniądze

Posiadanie strony internetowej może zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez usprawnienie komunikacji z klientami oraz udostępnienie im informacji o produktach i usługach w wygodny sposób online. Zamiast wydawać pieniądze na tradycyjne metody komunikacji i reklamy, możesz skupić się na efektywnym wykorzystaniu strony internetowej jako głównego narzędzia promocyjnego, co przekłada się na oszczędność kosztów i zwiększoną efektywność działań marketingowych.

Średni koszt 30-sekundowej reklamy w telewizji w godzinach szczytu może wynieść od 50 000 zł do 200 000 zł, a nawet więcej na najbardziej popularnych kanałach. 🤯

W porównaniu do tych kosztów, stworzenie i utrzymanie strony internetowej to zaledwie ułamek tej sumy. A mimo to, strona internetowa przynosi nieporównywalnie więcej korzyści i realnych efektów, które przyczyniają się do zwiększenia dochodów.

Jak wygląda statystyka w Polsce?

Zastanawiałeś/-aś się kiedyś, ile procent Polaków korzysta z internetu?

31 milionów

czyli 84% Polaków

Regularnie korzysta z internetu

Rodzaje stron, które tworzymy

Strona internetową dla Twojej firmy

☝️ One Page

Skondensowane do jednej strony, idealne dla prostych projektów, prezentacji lub usług, z przejrzystym układem.

🖐 Multi Page

Rozbudowane strony z wieloma sekcjami i podstronami, zapewniające szczegółowe informacje i lepszą nawigację.

👀 Landing Page

Strona zaprojektowana w celu przyciągnięcia uwagi i konwersji użytkowników, zwykle promująca określony produkt lub usługę.

📝 Blog

Platforma publikacji treści, zazwyczaj skupiona na aktualizacjach, artykułach lub wpisach tematycznych, z możliwością interakcji czy komentarzy.

🛒 Sklep Internetowy

Wirtualne centrum zakupów.  Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach e-commerce.

🚀 Jesteśmy gotowi rozpocząć kolejny kreatywny projekt! Napisz do nas -> Kliknij Tutaj

Jak wygląda współpraca?

Szczęśliwa siódemka

💬 Konsultacja

Rozmowa w celu zrozumienia potrzeb i celów, aby stworzyć stronę dopasowaną do Twojej wizji.

1
📝 Formalności

Umowa (możliwość, nie obowiązek), ustalenie rozliczeń + zaliczka lub płatność w ratach, omówienie wstępnych ustaleń

2
🔍 Analiza rynku

Przeprowadzamy badania i analizując rynek i konkurencję, jesteśmy w stanie zapewnić Twojej stronie internetowej strategiczną przewagę.

3
🎨 Projektowanie Designu

Projektujemy i tworzymy, tak aby Twoje potrzeby połączyły się z najnowszymi trendami, tworząc estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowaną stronę, która wyróżni Twoją firmę w sieci.

4
🚀 Wdrożenie & Testowanie

Po zakończeniu projektowania przechodzimy do etapu wdrożenia i testowania, dbając o każdy szczegół, aby zapewnić płynne i bezproblemowe działanie strony.

5
🎉 Finalizacja

Prezentujemy gotową stronę internetową, dokonujemy ostatecznych poprawek i ustalamy szczegóły związane z płatnościami, zapewniając pełne zadowolenie z efektu końcowego.

6
🤝 Dalsza możliwość współpracy

Zależy nam na długoterminowej współpracy i Twoim zadowoleniu. Jeśli będziesz usatysfakcjonowany, chętnie omówimy dalszy rozwój Twojej firmy.

7

Nasze realizacje

Zobacz ostatnie zrealizowane projekty

W naszym portfolio znajdziesz wyjątkowe projekty, które odzwierciedlają naszą pasję, kreatywność i zaangażowanie.

FAQ

Pytania & Odpowiedzi

FAQ to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ułatwiające zrozumienie naszych usług i procesów.
Jeżeli masz jakieś inne pytanie napisz do nas >>>Kliknij Tutaj<<<

Jaki jest średni koszt stworzenia strony internetowej

Koszt stworzenia strony internetowej zależą od wielu czynników, takich jak zakres pracy, funkcje i projekt graficzny. Wartość projektu ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

Dla żądnych wiedzy możemy całkowicie bezpłatnie wycenić projekt. Kliknij poniżej.

Średni czas realizacji projektu standardowej strony internetowej to 7-14 dni, w przypadku bardziej rozbudowanych stron bądź sklepów internetowych ten czas waha się od 2 do 4 tygodni.

Czas tworzenia strony może się różnić w zależy od wielu czynników, w tym od złożoności projektu, dostępności materiałów itd.

Tak, z każdym z naszych projektów wykorzystujemy system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia łatwe dodawanie, edycję i usuwanie treści na stronie.

Tak, dbamy o to, aby wszystkie nasze projekty były responsywne i dostosowane do różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony.

Tak, projektujemy strony zgodnie z aktualnymi standardami SEO, aby zapewnić ich widoczność w wynikach wyszukiwania, natomiast samo pozycjonowanie i optymalizacja pod względem wyszukiwarek jest dodatkową usługą.

Tak, oferujemy wsparcie techniczne po wdrożeniu strony, aby zapewnić płynne działanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Tak, korzystamy z narzędzi do śledzenia i analizowania danych dotyczących ruchu na stronie, co pomaga w lepszym zrozumieniu zachowań użytkowników i optymalizacji witryny.

Tak, możemy zająć się hostingiem strony oraz rejestracją domeny, natomiast jeżeli planujesz zakupić te rzeczy samodzielnie, to skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej domeny i hostingu!

Zobacz, co jeszcze możemy
dla Ciebie zrobić

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Poznaj naszą pełną ofertę

🛒 Sklepy Online

⭐️ Identyfikacja wizualna

🖋 UX UI Projektowanie

📣 Reklamy Social Media

🎯 Strategie Marketingowe

🔎 SEO / Pozycjonowanie

📱 Prowadzenie Social M.