artmod.pl - Zwiększamy Konwersję i Sprzedaż

artmod.pl
Zwiększamy Konwersję i Sprzedaż

Zobacz, co mówią o nas inni

Mateusz E.

Mateusz E.

Od pomysłu do realizacji minął lekko ponad tydzień. Po drodze koncepcja zmieniała się wiele razy i wprowadzaliśmy sporo poprawek. Chłopaki dostosowali się szybko do nowych pomysłów oraz sami proponowali inne fajne rozwiązania.
Strona powstała bardzo sprawnie i jestem mega zadowolony z jej wyglądu oraz zawartości. Śmiało mogę powiedzieć, że efekt przerósł moje oczekiwania. Bardzo profesjonalne podejście i dobra współpraca. Polecam!

Jakub W.

Jakub W.

Jestem bardzo zadowlony z efektów współpracy z firmą Artmod. Świetny kontakt od początku do końca oraz fachowe doradztwo w doborze designu. Strona internetowa razem z grafikami zostały wykonane bardzo estetycznie i schludnie. Serdecznie polecam!!!

Michał C.

Michał C.

Serdecznie polecam; szybka, bardzo profesjonalna obsługa. Efekt końcowy strony przerósł moje oczekiwania, a osoba, która tworzyła projekt była uważna na moje sugestie i zastrzeżenia. Jestem bardzo zadowolony i na pewno tu wrócę

Kamil Z.

Kamil Z.

Serdecznie polecam usługi związane z szerokopasmowym projektem stron internetowym. Profesjonalne podejście od pierwszej rozmowy po finalną obróbkę strony, która jest wizytówka. Na koniec dostałem instrukcje obsługi strony w formie video niczym „książka kucharska” która prowadzi krok po kroku. Niesamowity talent, wizje i podejście do wymagających osób. 10/10 rekomenduje i będę polecał.

Twoje imię

Twoje imię

Miejsce na Twoją opinię.

Ewelina S.

Ewelina S.

Miałam okazje współpracować z kilkoma grafikami, lecz nie do końca podobały mi się efekty końcowe. Zawsze były jakieś niedociągnięcia, strona wymagała porządnego szlifu. Ekipa artmod podkręciła nasza stronę wzorowo, tu nie ma watpliwości, a konkrety. Dobrze zrobiona strona to fundament każdego biznesu. Świetna współpraca, profesjonalne podejście do klienta. Polecam usługi 11/10

Arleta B.

Arleta B.

Polecam wszystkim chłopaków z firmy Artmod. Mają oni bardzo profesjonalne podejście i spełnili wszystkie moje oczekiwania. Sami również mają wiele ciekawych pomysłów i potrafią bardzo dobrze doradzić w razie wątpliwości klienta. Strona którą stworzyli zachwyca ludzi przejrzystością jak również wspaniałą i ciepłą atmosferą strony, dobór kolorów i opisy chwytają za serce. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i bardzo dziękuję za twórczość, za profesjonalne podejście, również za to że słuchają swoich klientów i zawsze potrafią dostosować się do oczekiwań.