artmod.pl - Zwiększamy Konwersję i Sprzedaż

artmod.pl
Zwiększamy Konwersję i Sprzedaż

Poznaj nas lepiej

CEO

Kamil Litwin

Strony internetowe | Branding | Design

Strony internetowe | Designer

📌 Rzeszów, Polska

Uśmiechnięty i zawsze pozytywnie nastawiony 21 latek, który kocha to, co robi…
Uwielbiam doświadczać nowych przygód i emocji, uczyć się nowych rzeczy.

Od kilku lat trenuję sporty walki, które są moją największą pasją.

Od 2020 roku tworzę strony internetowe oraz różne grafiki – w tym czasie zrealizowałem ok. 80 projektów:
strony internetowe, identyfikacje wizualne, projekt UX UI różnych stron i aplikacji, dziesiątki różnych logo dla firm i materiałów marketingowych.

CEO

Oskar Litwin

Marketing Cyfrowy

📌 Rzeszów, Polska & Londyn, Wielka Brytania

📌 Rzeszów, Polska &
Londyn, Wielka Brytania

Cześć, jestem Oskar Litwin. Urodziłem się w Rzeszowie, jednak moje życie toczy się także w Londynie, gdzie studiuję biznes i przedsiębiorczość na uniwersytecie.

Pasjonuje mnie biznes online i sporty walki, a także majsterkowanie i kulinaria.

Moje umiejętności obejmują nie tylko tworzenie stron, projektowanie graficzne, ale także optymalizację strony pod kątem użytkowników i SEO.
Moim celem jest zapewnienie klientom profesjonalnych rozwiązań, które pomagają im osiągnąć swoje cele biznesowe.

Jak to się zaczeło...

Historia powstania marki ArtMod

Artmod powstało po to, żebyśmy mogli tworzyć coś wielkiego, dzięki czemu ludzie zmienią swoje życie za pośrednictwem swoich biznesów. Chcemy realizować projekty, które realnie pomogą naszym partnerom.

Pierwsze kroki w wieku 12 lat - Oskar

Pierwszą styczność z tworzeniem stron internetowych Oskar miał w roku 2009, gdy miał zaledwie 12 lat.
Prosto po szkole jeździł do kafejek internetowych i uczył się kodować, tworzyć strony internetowa i różne fora.

Pierwsze większe efekty/realizacje

Będąc nastolatkiem stworzył swoją pierwszą stronę internetową, totalnie za darmo. Był ciekaw tego, jak to czego się uczy może pomóc innym, jaki to ma wpływ na innych ludzi i ich biznesy.

Rok 2020 - nowy rozdział

Kamil:
Rok 2020 był dla mnie czasem przełomowym. Brat poinformował mnie, że ma na tyle dużo zleceń na strony internetowe, że szuka kogos do współpracy. Wtedy dał mi interesującą propozycję: 2 miesiące na naukę projektowania strony internetowyh.

Na początku przyznam, że czułem lekkie przerażenie. W końcu Oskar zajmował się tym od lat, a ja miałem na to zaledwie kilka tygodni. Mimo to postanowiłem wziąć to wyzwanie „na klatę”.
W trakcie nauki często zdarzało mi się wagarować, bo wolałem siedzieć w domu i uczyć się projektowania stron oraz designu. Nie ukrywam, że były tygodnie, w trakcie których nie pojawiłem się w szkole, ale chęć nauki czegoś nowego pochłonęła mnie całkowicie.

Efektem mojej pracy był pierwszy projekt, który stworzyłem dla klienta z Anglii. Zacząłem nad nim pracować po około 5 tygodniach nauki, a samo tworzenie zajęło mi 12 dni. Było to dla mnie coś wyjątkowego…

Już po pierwszym projekcie zauważyliśmy, że nasza współpraca staje się coraz bardziej płynna i efektywna.

Budowanie więzi przyjaciele & partnerzy w biznesie

W dzieciństwie bardzo często się kłóciliśmy i rywalizowaliśmy o uwagę naszych rodziców, czasami do tego stopnia, że trudno było na siebie spojrzeć.

Jednak to wszystko się zmieniło. Jesteśmy nie tylko braćmi ale również przyjaciółmi i partnerami w biznesie.
Stawiamy czoło wyzwaniom wspierając się wzajemnie na każdym kroku. Nasza braterska więź pokazuje, że nawet najbardziej skomplikowane relacje mogą przekształcić się w głęboką więź. Razem trenujemy, doradzamy sobie i niezmiennie możemy na siebie liczyć, bez względu na okoliczności. 

Aktualna sytuacja

Dziś ArtMod to dynamicznie rozwijająca się agencja marketingowa, która nieustannie poszerza swoje horyzonty. Specjalizujemy się w realizacji innowacyjnych projektów dla różnorodnych firm, niezależnie od ich branży czy lokalizacji geograficznej.

Nasza pasja do tworzenia stron internetowych i kreowania wyjątkowych strategii marketingowych sprawia, że jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiego spektrum klientów, od małych startupów po duże korporacje. Wierzymy, że każda firma ma potencjał do osiągnięcia sukcesu, dlatego angażujemy się w każdy projekt z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Wizja na przyszłość

Co chcemy osiągnąć, gdzie planujemy być

Nasza wizja na przyszłość jest ambitna. Chcemy być liderem w branży marketingowej w naszym kraju i rozwijać się na rynkach zagranicznych.
Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych usług i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do dalszego rozwoju firm naszych partnerów.

Wyniki naszych klientów są efektem naszego nieustannego rozwoju.